LAREDO TOWN, TUESDAY, APRIL 11, 1877

WESTERNLAND

Field Target Hunting & Paintball


FIELD TARGET HUNTING – STRZELECTWO TERENOWE
ORAZ
PAINTBALL

FIELD TARGET HUNTING DAJE MOŻLIWOŚĆ POZNANIA SPRZĘTU NAJWYŻSZEJ KLASY ŚWIATOWYCH MAREK I DOSKONALE SYMULUJE WARUNKI POLOWANIA NA DROBNĄ ZWIERZYNĘ. JEST TO SPORT ELITARNY, WYZWALAJĄCY NIEZAPOMNIANE EMOCJE OBCOWANIA Z KARABINKAMI PRZYPOMINAJĄCYMI KARABINKI SNAJPERSKIE UŻYWANE PRZEZ ŻOŁNIERZY I MYŚLIWYCH.

PROGRAM POZWALA NA ORGANIZACJĘ TURNIEJÓW STRZELECKICH NA WYSOKIM POZIOMIE, JEST SKIEROWANY DO AMATORÓW, JAKO ATRAKCJA, REKREACJA I ROZRYWKA, SZCZEGÓLNIE NA RÓŻNEGO RODZAJU IMPREZACH PLENEROWYCH, SZKOLENIACH I KONFERENCJACH.

NA POCZĄTKU OMAWIAMY ZASADY, KRÓTKO CHARAKTERYZUJEMY UŻYWANĄ W PROGRAMIE BROŃ I ZASADY BEZPIECZEŃSTWA.
ORGANIZUJEMY STRZELANIE DOWOLNE LUB KONKURENCJE PUNKTOWANE.

FIELD TARGET TO SPORT ZAPOCZĄTKOWANY W ANGLII A DZIŚ ZNANY NA CAŁYM ŚWIECIE. POLEGA NA SYMULOWANIU POLOWANIA NA DROBNĄ ZWIERZYNĘ PRZY UŻYCIU WYSOKIEJ KLASY KARABINKÓW PNEUMATYCZNYCH Z CELOWNIKAMI OPTYCZNYMI. CELE, CZYLI METALOWE SYLWETKI ZWIERZĄT ROZSTAWIANE SĄ NA TZW. TORACH, NAJCZĘŚCIEJ W TERENIE NATURALNYM. PO TRAFIENIU W CENTRALNĄ STREFĘ, TZW. KILL ZONE, SYLWETKA PRZEWRACA SIĘ, CO OZNACZA PRZYZNANIE PUNKTÓW STRZELCOWI. ŚREDNICA KILL ZONE TO 1 CAL (OK. 2,5 CM), CO WYMAGA SKUPIENIA A SAMO TRAFIENIE WYZWALA DUŻE EMOCJE.

DO FIELD TARGET UŻYWA SIĘ TECHNICZNIE ZAAWANSOWANYCH KARABINKÓW PNEUMATYCZNYCH, ZWANYCH PCP (ANG. PRE-CHARGED PNEUMATICS) Z WYSOKIEJ KLASY CELOWNIKAMI OPTYCZNYMI.
JAKO CELE WYKORZYSTUJE SIĘ METALOWE SYLWETKI ZWIERZĄT ORAZ OKRĄGŁE TARCZE PUNKTOWE.

STRZELNICA PAINTBALLOWA POZWALA ZAPOZNAĆ SIĘ Z OBSŁUGĄ MARKERÓW, SPOSOBEM CELOWANIA I TRAFIANIA.

CENNIK NETTO


BROŃ DŁUGA        200 ZŁ /GODZ. /STANOWISKO    (MAX. 2 STANOWISKA) - BEZ LIMITU STRZAŁÓW
PAINTBALL         160 ZŁ /GODZ. /STANOWISKO    (MAX. 2 STANOWISKA) - LIMIT DO 500 KULEK NA GODZINĘ*


SPRZĘT


FIELD TARGET –  WYSOKIEJ KLASY KARABINKI PNEUMATYCZNE PCP ANGIELSKIEGO PRODUCENTA - AIR ARMS S-410 CLASSIC Z CELOWNIKIEM OPTYCZNYM Z SIATKĄ SNAJPERSKĄ SR-12.
PAINTBALL – MARKERY BT-4 ASSAULT STYLIZOWANE NA KARABIN M-16 UŻYWANY PRZEZ ARMIĘ USA LUB TIPPMANN A5 E-GRIP ZE SPUSTEM STEROWANYM ELEKTRONICZNIE

ZAPEWNIAMY RÓŻNE CELE REAKTYWNE O KSZTAŁCIE MAŁYCH ZWIERZĄT ORAZ TARCZE PUNKTOWE.

MINIMUM OTWARCIA ZLECENIA TO 600 ZŁ.

 

* MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA KULEK - 20 ZŁ /100 SZT.